Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Кметът на Банско награди победителите в състезанието по биатлон

Кметът на Банско награди победителите в състезанието по биатлон

30 Март 2011, 12:55
Admin
Admin
5k

На 28 и 29 март се проведе спринта и преследването на Откритото Балканско първенство по биатлон и Държавното първенство по биатлон. Повече от успешно бе представянето на банските биатлонисти.

В спринта от Балканското първенство при мъжете Красимир Анев грабна златен медал, Михаил Клечеров взе среброто, а Мартин Богданов спечели бронзовия медал.

Наградите на победителите бяха връчени от кмета на Банско Александър Краваров н аспециална церемония. Тук присъстваха и зам.- кмета Петър Баряков, председателя на Българската федерация по биатлон Екатерина Дафовска, олимпийската медалистка Ирина Никулчина и Антоанета Боева от Министерството на физическото възпитание и спорта.

На 30 и 31 март се провеждат щафетата и индивидуалният старт. Тук представителите на Банско също имат прекрасни шансове за медали.