Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»С 2:0 завърши вчерашният мач на Банско

С 2:0 завърши вчерашният мач на Банско

19 Ноември 2012, 10:17
Admin
Admin
5k

Играното вчера регионално дерби от 12-ия кръг на „Б” група, между отборите на Банско и Септември (Симитли) завърши с победа за Банско. Резултатът е 2:0.

И двете попадения във вратата на противника бяха дело на младежки национал Любослав Войнов. Първият гол бе отбелязан още в 7 минута след центриране от фаул от Благой Наков. Топката удари гредата, след това попадна на Калоян Стоянов, който я подаде на Любослав Войнов.

Вторият си гол Войнов отбеляза в 26 минута, след отбиване на топката от вратаря на гостите. През второто полувреме треньорът на Септември пусна в игра ново попълнение в лицето на Костадин Аджов и Цветан Николов, но усилията им не дадоха резултат.

След този кръг от първенството Банско е на 6 място с 19 точки, а Септември е с 9 точки на 13-о място.