Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог падна от Локо София с 0:1

Локомотив София

Отборът на Пирин Разлог отпадна от турнира за Купата на България, след като падна с минималното 0:1 от отбора на Локомотив София. 1/16 срещата между двата тима се изигра на стадион Надежда в София, защото стадионът в Разлог е в процес на реконструкция.

През първото полувреме на срещата и двата отбора не предложиха нищо интересно на зрителите с изключение на изстрела на Александър Манолов, който премина на сантиметри над гредата на вратата на разложани.

След подновяването на играта железничарите се мобилизираха и създадоха няколко интересни ситуации през вратата на Пирин.

На няколко пъти уменията на вратаря на разложани бяха подложени на изпитание, но той успя да запази мрежата чиста до 66-ата минута, когато Александър Манолов изпрати топката неспасяемо от точката за дузпа.

Резултатът се запази до края на срещата въпреки усилията на железничарите, които пропуснаха няколко чисти положения и два пъти намериха страничните греди на вратата на Пирин.