Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско не успя да вземе 3 точки в Горна Оряховица

Mariane
Mariane
2k
Гол

Тимът на Банско не успя да вземе трите точки при гостуването си в Горна Оряховица. Козлите изиграха изключително оспорван и зрелищен мач срещу съперниците от Локомотив Горна Оряховица, но в крайна среща мачът завърши 2:2.

През първото полувреме на срещата инициативата беше в ръцете на гостите, които поведоха в 40-ата минута с гол на защитника Иван Пенев.

Гол

Банскалии тотално доминираха през второто полувреме и само по чудо не стигна до победата. Още в 52-ата минута Янислав Иванов успя да стопи аванса на железничарите. В 70-ата минута Славев беше безпощадно точен и удвои аванса на банскалии.

Пет минути по-късно футболист на Локомотив беше съборен в наказателното поле на на банскалии и съдията отсъди дузпа в полза на домакините.

Точен за локомотивци беше Янаки Смирнов. До края на срещата инициативата продължи да бъде в ръцете на банскалии, които не спряха да атакуват. Изстрели на Шишков бяха отразени от гредата и от вратаря на домакините.

След мачовете от осмия кръг банскалии се намират на пето място във временното класиране с актив от 14 точки. Железничарите запазиха четвъртата си позиция.