Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско започна с победа серията от контроли

ФК Банско започна с победа серията от контроли

25 Януари 2015, 14:54
Антония Р.
Антония Р.
1k
Футбол

Възпитаниците на Александър Томаш откриха зимната си подготовка с категоричнa победа от 1:5 над софийския тим Елит в мач, изигран в комплекса Царско село в столицата.

Резултатът в мача откриха домакините още в 19-та минута. В 26-та минута тимът на Банско изравни след точен удар на Венцислав Бенгюзов. До края на първото полувреме бансканлии се разписаха с още два гола.

През второто полувреме голове във вратата на софиянци отбелязаха Виктор Шишков и Марио Близнаков.

След контролния мач се разделихме с Росен Колев. Това 18-годишно момче има много добри качества и го очаква бъдеще във футбола, но все още е крехък като физика и му е доста рано да се включи в игра при мъжете – съобщи след срещата помощник-треньорът Константин Мирчев, цитиран от ГонгБг.

Тимът на Банско очаква още една контрола срещу Миньор (Перник) преди Александър Томаш да определи групата, която ще замине на лагер в турския курорт Алания.