Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Берое победи Банско с 3:1

30 October 2015, 09:16
Пламена M.
Пламена M.
132

ПФК Банско загуби от Берое в мач в турнира за Купата на България за четвъртфинала. По този начин Берое стана последният четвъртфиналист.

Мачът, който се игра на стадиона в Стара Загора, изхвърли Банско от тазгодишния турнир. На футболистите на Берое не им бе лесно, но в крайна сметка успяха да победят втородивизионния Банско с 3:1. Така старозагорци станаха последният четвъртфиналист, който ще се бори за Купата на България.

До почивката резултатът между Банско и Берое бе равен – 1:1. След нея обаче старозагорци натиснаха и в крайна сметка стигнаха до победа.

Тя им гарантира участие в жребия на 3 ноември. От 76-та минута пък Банско трябваше да играе с човек по-малко заради червения картон на Костадин Слаев, което се отрази значително на качеството на играта им.