Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско падна от Верея като гост с 3:1

Банско падна от Верея като гост с 3:1

29 Април 2016, 11:52
Mariane
Mariane
2k

Банско падна от Верея при гостуването си на стадион Трейс Арена в Стара Загора. На срещата от 27-ия кръг на Българското футболно първенство Б група присъстваха над 300 зрители.

Домакините започнаха изключително силно мача и още в 6-ата минута имаха възможност да открият резултата, но малко не достигна на Амаду Сукуна да уцели вратата на козлите.

Минута по-късно Сукуна все пак реализира след центриране на Джунейт Яшар. В последните минути на първото полувреме домакините реализираха още две попадения.

През второто полувреме доминацията на Верея се затвърди и футболистите на Банско трудно стигаха до положения пред вратата им.

Почетното попадение за гостите дойде чак през 71-ата минута след дузпа, отсъдена за фаул на вратаря Деян Вълков. Попадението бе дело на Борислав Хазуров.