Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Стотици се включиха в състезанието по спортно ориентиране в Разлог

Стотици се включиха в състезанието по спортно ориентиране в Разлог

08 Септември 2016, 11:04
Антония Р.
Антония Р.
1k
Спортно ориентиране Разлог

Близо 150 участници от 30 клуба се включиха в състезанието по спортно ориентиране, което се проведен в Разлог. Надпреварата започна от село Бачево и приключи в Разлог.

В събитието се включиха 22 клуба от страната и 8 клуба от Турция, между които беше и Националният отбор по ориентиране на южната ни съседка.

Победителите получиха медалите си лично от кмета на Разлог Крамисир Герчев, който ги поздрави за успеха.

От От КСО Пирин–Разлог най-добре се представи най-възрастният участник Стою Катранджиев във възрастова група 75 години, който спечели два златни медала от дисциплините средна дистанция и спринт.

Много добре се представи и Радослав Звънчаров в дисциплината спринт в група мъже елит 21 години, който финишира пети.

Турските отбори се включват за втора поредна година в спортното събитие, а през 2017-та тренировъчния им лагер ще проведе в Разлог.