Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско загуби контролата от Пирин (Благоевград)

ФК Банско загуби контролата от Пирин (Благоевград)

22 Февруари 2017, 11:51
Антония Р.
Антония Р.
1k

С 2:1 футболният тим на Банско загуби контролата от Пирин (Благоевград). В мача на своя дебют за Банско направиха двама чужденци – французинът Максимилиан Таба и нигериецът Самюел.

Единственото попадение за Банско записа новото попълнение в тима Калоян Бонев, който вкара гол с глава 2 минути, преди да бъде свирен последният съдийски сигнал.

За отбора на Пирин точни попадения отбелязаха юношата Марио Топузон и англичанинът Рос Дженкинс, който се разписа за благоевградчани в 64-та минута, предава Българското национално радио.

Банскалии играха е експериментален състав и все още не е сигурно дали отборът ще се запази в този си води до пролетта.