Кога да очакваме прекъсване на тока в Разлог и Банско

06.10.2017
Кога да очакваме прекъсване на тока в Разлог и Банско

От ЧЕЗ съобщават за кратковременни прекъсвания на тока, които ще се проведат в периода 9-ти - 13-ти октомври 2017 година. Те ще се осъществят, както следва:

Община Банско

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ и на 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Банско: Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, Местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор

Община Белица

На 11.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Горно Краище

Община Разлог

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Явор

На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Банско: Цар Симеон; Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер; Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански; Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев;

На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Разлог: Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново

На 12.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 13.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста

0
Общо 0 гласували
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Дай твоята оценка:

Коментари

Изпрати