Вижте кога ще прекъсва токът в Банско, Белица и Разлог

02.12.2017
Прекъсване на тока

От ЧЕЗ уведомяват своите абонати за планирано прекъсване на електрозахранването, което ще се проведе следващата седмица (4-8 декември). В общините Банско, Разлог и Белица то ще се осъществи както следва:

Община Банско

На 05.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Xаджи Димитър, Xристо Матов, Цар Калоян;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Банско: Явор;

На 05.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Банско: Кралев Двор, Местност Грамадето;

На 05.12.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Банско: Панайот Xитов;

Община Белица

На 04.12.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Xаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста;

Община Разлог

На 04.12.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Горно Краище;Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Белица,

Община Белица

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Краище

Община Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски;

На 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Девета, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ - Банско: Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Xаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ - Разлог: Баба Магдалена, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;

0
Общо 0 гласували
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Дай твоята оценка:

Коментари

Изпрати