Ето кога ще спира токът следващата седмица в Банско и Разлог

26.01.2018
ЧЕЗ

От ЧЕЗ съобщават за планирани прекъсвания на електрозахранването, които ще се проведат на територията на общините Банско и Разлог. Те ще се осъществят между 29-ти януари и 2-ри февруари, както следва:

Община Банско

На 29.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Банско: Кръсьо Асенов, Хан Аспарух

На 29.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч.; 11:30 - 14:30 ч./ - Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13 На 29.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий; Гостун; Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков; Места: І-92 Кв.6; Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене;

На 29.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ - Места;

На 29.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Банско: Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор;

На 31.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Банско: местност Грамадето, Мечев;

На 31.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Банско: Лазар Герман, Лазар Томов, местност Забиница, Цар Симеон;

На 31.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Банско: Патриарх Евтимий;

На 31.01.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ - Добринище: Борис Парапунов, Гарата, Георги Темелков, Охрид, Тодор Каблешков;

На 31.01.2018 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Добринище: 9ти Септември, Благийница, Васил Априлов, Гарата, Георги Димитров, Григор Мацин, Десилица, Иван Галчев, Неофит Рилски, Никола Парапунов, Охрид, Петър Галчев, Пирин, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Читалище

Община Разлог

На 30.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Разлог: Христо Ботев

На 30.01.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 10:40 - 11:00 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, 15-ти Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, ж.к.КЦХ, Иван Вазов, Изворите, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илинден, К Ц Х, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Подполковник СПиридонов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Преображение, Рила, Родопи, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново, Шейново, Яне Сандански

На 30.01.2018 г. /09:30 - 10:40 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Опълченска, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Шейново

На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Банско: Пирин

На 30.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

На 30.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров

На 30.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Братя Миладинови, Георги С Раковски, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Л.Каравелов, Пирин, Предел

На 30.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Разлог

На 30.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Бачево: Александър Стамболийски, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Панайот Волов, Рила, Шипка, Яне Сандански

На 31.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Булаир, Даме Груев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

На 31.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Разлог: местност Бетоловото, Св.Климент Охридски

На 31.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Разлог: Георги Финдрин, Екзарх Йосиф, Изворите, Хайдушка Чешма

На 31.01.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Георги Финдрин, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Изворите, Младост, Пирин

На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 01.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Черна Река

На 01.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Баня, Общ. Разлог: местност Почивачката

5
Общо 1 гласували
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
Дай твоята оценка:

Коментари

Изпрати