Обзор на новините относно Дупница. Научи актуалните новини и теми на тема Дупница. Всичко за Дупница в сайта.

Разписания на заминаващите и пристигащите в Банско автобуси. Разписания до София (Овча Купел и Централна Автогара), Разлог, Пловдив, Благоевград, Дупница, Добринище и Гоце Делчев. Разписанието е актуално.

Крадец от Баня тараши домове в Сапарева баня

15.10.2014Крадец от село Баня, община Разлог беше заловен по обвинение, че е взломил и ограбил къща в Сапарева баня. Служители на РУП-Дупница са задържали 31-годишният Г.М. от разложко, за когото има данни, че е автор на кражба
  • Дупница - ФК Марек спечели мача с Банско

ФК Марек спечели мача с Банско

10.03.2014Футболният тим на Марек (Дупница) победи отбора на Банско с 2:1 при гостуване в мач от 15-тия кръг. Дупничани успяха да си тръгнат с трите точки след победата си на стадион Свети Петър. Резултатът откри Димитър
  • Дупница - ФК Пирин(Разлог) и Марек стигнаха до равен резултат

ФК Пирин(Разлог) и Марек стигнаха до равен резултат

23.02.2014Футболните отбори на Пирин (Разлог) и Марек (Дупница) стигнаха до равен резултат при последната контрола преди началото на пролетния полусезон в Б група. Въпреки че домакините от Дупница имаха неоспоримо надмощие на
  • Дупница - Дупничани разбиха ВК Пирин (Разлог)

Дупничани разбиха ВК Пирин (Разлог)

19.01.2014Волейболният отбор на Марек (Дупница) безспорно се наложи над тима на Пирин (Разлог) с 3:0 гейма. Така Марек продължи шампионското си представяне в Суперлигата. Като гости в Разлог възпитаниците на Найден Найденов
  • Дупница - Пирин (Разлог) отстъпи пред Марек Юнион Ивкони

Пирин (Разлог) отстъпи пред Марек Юнион Ивкони

27.11.2013ВК Пирин (Разлог) отстъпи с 2:3 гейма пред отбора на Марек Юнион Ивкони (Дупница) в отложен мач от първия кръг на мъжката волейболна Суперлига. Срещата се проведе вчера, 26-и ноември, в спортната зала в град Дупница
  • Дупница - ФК Марек Дупница победи Пирин Разлог

ФК Марек Дупница победи Пирин Разлог

06.10.2013Вчера след убедителна победа с 3:1 над Пирин (Разлог) тимът на Марек остана на върха в група Б. Дупничани направиха поредния си силен мач и продължават да са лидери в своята група. Резултът в полза на домакините беше
  • Дупница - ФК Пирин-Разлог гостува на Марек–Дупница

ФК Пирин-Разлог гостува на Марек–Дупница

05.10.2013Днес в 16 ч. ще се проведе футболната среща между отборите на Пирин-Разлог и Марек-Дупница. Домакините от Дупница ще търсят победа на всяка цена, тъй като до момента те са единствения тим в група „Б“, който няма загуба