Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Първия голф турнир за аматьори DEVIN GOLF OPEN в Разлог

Първия голф турнир за аматьори DEVIN GOLF OPEN в Разлог

02 Август 2010, 08:30
Admin
Admin
5k

Пирин Голф & Кънтри Клуб в Разлог бе домакин на първия голф турнир за аматьори DEVIN GOLF OPEN. Участие в турнира взеха 45 състезатели по голф от България и чужбина, както и представители на посланици в София. Победител в надпреварата стана словашкия посланик Карол Мистрик, който показа завидни умения.

За наградените имаше още една изненада от спонсора - уикенд за двама в Пирин Голф, ваучер за релаксиращ масаж, игра на игрището от шампионски тип.

Димитър Радев е победителят в първа дивизия. Второ място спечели Радослав Рачев с 37 нетни точки, следван от Радко Стойнев с 36 точки.

В дивизия Б Божидар Спасов е с 40 нетни Стейбълфорд точки, втори стана Виктор Пис. Трето място беше отредено на Костадин Калоянов, който заслужено се класира с 39 точки, но отстъпи победата в надпреварата на словашкия посланик Карол Мистрик.

Трифон Сидеров с 41 нетни Стейбълфорд точки е първи в трета дивизия, следван от Антон Панайотов и Ангелинка Кожухарова.