Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Недоволни фенове атакуват автобуса на Левски близо до Разлог

Недоволни фенове атакуват автобуса на Левски близо до Разлог

11 Април 2013, 10:18
Mariane
Mariane
Новак
2k

Недоволни от посредствената игра на Левски срещу отбора на Пирин /Гоце Делчев/, фенове спряха автобуса на отбора в близост до град Разлог. Мачът завърши с резултат 1:1. Точен за сините беше Ромен Ели в 40-та минута. Изравнителния гол за Пирин отбеляза Любомир Витанов след дузпа в 82-та минута.

Малко преди височината за Предела, по пътя Разлог-София, ядосани сини фенове паркираха колите си на пътя и принудиха рейса с футболистите да спре. Ядосаните привърженици на столичния град поискаха обяснение от треньора на отбора Илиан Илиев за посредственото представяне на отбора в последните четири мача.

Представянето на втория след вчерашния мач отбор в А група Левски е незадоволително, не само по мнението на привържениците на клуба. През пролетната половина на шампионата Левски има три равенства /предимно срещу отбори от втората половина на таблицата/, една загуба и само две победи.

За щастие да физическо насилие и саморазправа между феновете на Левски и сините, предвождани от треньора Илиан Илиев, не се стигна. Респектирани от присъствието на полицейски автомобили, които охраняваха отборния рейс, феновете бяха принудени да се оттеглят.

По-късно същата вечер Владимир Владимиров, председател на фенклуб на Левски, обяви в ефира на столично радио, че благоевградската полиция е спряла десетки автомобили на сини фенове. По думите му върху привържениците на Левски е било упражнено насилие от страна на органите на реда.