Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Пирин Ралог с важна предпразнична победа

ВК Пирин Ралог с важна предпразнична победа

22 Декември 2013, 11:52
Mariane
Mariane
2k
Волейбол

Отборът на Пирин(Разлог) извоюва важна победа в навечерието на Коледа. Разложчани победиха с 3:0 гейма съперниците си от Дунав (Русе) в мач от 10-я кръг на Суперлигата.

Срещата се проведе събота( 21-и декември) в Русе. Победата на ВК Пирин (Разлог)е пета за тях. Отборът има и 5 загуби и в момента заема 7-мо място във временното класиране с 14 точки.

Отборът на Дунав (Русе) се намира на последното място във волейболното първенство, като до момента няма записана нито една победа в изиграните кръгове.

Срещата между двата тима премина при очевидното превъзходство на разложчани. Мачът продължи едва 67 минути. Пиринци затвориха геймовете на с 25:20, 25:19 и 25:15.