Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Пирин Разлог продължава във втори кръг

Mariane
Mariane
2k
Волейбол

Волейболният клуб Пирин (Разлог) се класира за втория кръг на надпреварата за Купата на България по волейбол. Пиринци продължават напред, след като се наложиха над тима на Пирин Йел-ЛТУ.

Оспорваната среща се изигра в зала Икономист в София. Макар и трудно разложчани се наложиха над домакините с 3:1 гейма.

Волейбол

Първият гейм беше изключително оспорван и до последно вървеше точка за точка, но софиянци не успяха да реализират геймбол и разложчани затвориха с 29:27. ВК Пирин взе и втория гейм с 25:20.

Третият гейм беше спечелен от домакините, които се наложиха с 24:26. Битката продължи и в четвъртата част на мача, която завърши с 26:24 за ВК Пирин.

Кой ще бъде следващият съперник на разложчани ще стане ясно на 27-и януари, когато ще бъде изтеглен жребият за втори кръг.