Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Добруджа се наложи над Пирин (Разлог)

Антония Р.
Антония Р.
1k
Волейбол

Волейболният тим на Добруджа 07 (Добрич) се наложи над Пирин (Разлог) с 3:2, с което прекрати участието на тима от Разлог в плейофите.

За радост на 1000 зрители в зала Добротица домакините от Добрич успяха да измъкнат победата на пиринци при драматичната среща.

Волейбол

Първият гейм бе изцяло в полза на домакините, но след промени в тима на Разлог във втората част пиринци успяха да се наложат.

С категорични атаки за тима от Разлог се отчетоха Розалин Пенчев и Ивайло Великов, докато Добруджа 07 направи 4-5 грешки от сервис и в крайна сметка резултатът стана 1:1.

Развръзката в третия гейм за кратко смути тима на Добруджа.

В началото на четвъртия гейм главният рефер Александър Виналиев даде жълти картони на Катранжиев и Калоян Канев заради репликите, които си размениха.

В тайбрека Добружда 07 уверено поведе, а играчът на Разлог Розалин Пенчев отнесе червен картон заради бурната си реакция.