Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Пирин(Разлог) категорично надви ЦСКА

ВК Пирин(Разлог) категорично надви ЦСКА

07 Ноември 2015, 12:32
Антония Р.
Антония Р.
1k

Волейболният отбор на Пирин (Разлог) успя да завоюва втора победа от Суперлигата, след категорично се наложи над ЦСКА с резултат 3:0 в среща от третия кръг.

Мачът се игра в зала Септември, а след него разложаните са трети във временното класиране с актив от 6 точки след 2 победи и 1 загуба.

Въпреки че от ЦСКА поведоха в първия гейм, Пирин бързо изравни и без проблем взе гейма. Втората част бе по-оспорвана, но отново геймът бе за Разлог. Последният гейм тимът на Пирин отново се оказа по-добрия.

Най-резултатни играчи за Разлог бяха Венцислав Георгиев и Георги Чалъков.

В следващия кръг пиринци ще гостуват на лидера в групата Нефтохимик (Бургас). Срещата ще се състои на фаталния петък 13 с начален час 18 часа.