Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Пирин Разлог отпадна от турнира за Купата на България

ВК Пирин Разлог отпадна от турнира за Купата на България

18 Февруари 2016, 15:20
Mariane
Mariane
2k
Волейбол

ВК Пирин Разлог отпадна от турнира за Купата на България в оспорван мач с мъжкия отбор на Нефтохимик 2010 Булгас. Гостите от Бургас успяха да надделеят с 3:1 гейма, 22:25, 25:27, 25:19 и 25:23 в отделните части.

Това е втората победа, която Нефтохимик 2010 успява да запише над Пирин в рамките на само две седмици. Двата тима се срещнаха в началото на февруари и в мач за Суперлигата, който отново бе спечелен от бургазлии в 3:1 гейма.

Волейбол

Победата на Нефтохимик 2010 Бургас ги класира за финалния турнир за Купата на България, на който по правилo се класират шест отбора.

Отборът на Пирин Разлог се бори мъжки във всички части, но предимството бе на страната на гостите. Най-атрактивен се оказа четвъртият гейм в който разложани водеха до първото техническо прекъсване, но след това не успяха да задържат аванса си.