Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Равен резултат на контролата с Пирин

Равен резултат на контролата с Пирин

22 Юли 2010, 08:18
Admin
Admin
5k

Контролната среща между отборите на Банско и “Пирин” /ГД/ завърши с резултат 1:1. Голът за гостите бе отбелязан в 15-та минута. Домакините в 32-та мин. претендираха за дузпа за игра с ръка на защитник, но реферът Драган Стойков остана безмълвен.

Във второто полувреме бе извършена промяна и в двата състава. Банскалии имаха превес във владеенето на топката, а неврокопчани заиграха под нивото от първото полувреме.

В 80-та мин. Йордан Лечов получи червен картон, за опит да дръпне за фанелката капитана на неврокопчани Марио Близнаков. на негово място влезе да играе друг съотборник.

Другата среща на футболистите от Банско с отбора на Академик, която се игра в курортния град завърши с резултат 4:2 в полза на Академик.