Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отново разочарование за феновете на ФК Банско

26 Септември 2010, 10:06
Admin
Admin
5k

На играната в събота среща с отбора на Малеш (Микрево) Банско загуби и тази домакинска среща с резултат 1:2. Тя е втората загуба като домакин за Банско след мача с Ботев (Криводол).

Това донесе ново разочарование на феновете. Своето недоволство те изразиха чрез скандирания на стадиона за оставките на треньора Войн Войнов и изпълнителният директор Красимир Горанов.

Резултатът за домакините на стадион "Свети Петър" бе открит още в 9-ата минута от Атанас Лясков. Изравнението дойде в 29 минута от Светльо Сакаджйийски от Малеш.

Играта на гостите от Малеш през второто полувреме бе по - добра и те заслужено си тръгнаха с три спечелени точки.