Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Първото място в слалома бе за Рикардо Патрезе

Първото място в слалома бе за Рикардо Патрезе

28 Януари 2012, 18:34
Admin
Admin
5k

Първото място в паралелния слалом на 6-то благотворително състезание по ски и биатлон, организирано от асоциацията на Принц Албер II "Звезден отбор за децата", бе спечелено от отбора на пилот във Формула 1 Рикардо Патрезе.

Времето, за което финишира Патрезе бе 1:35, 28 мин. На победителят бяха връчени специално изработена Купата и мобилен телефон от Генералния спонсор на събитието "Globul".

В състезанието България бе представена от Петър Попангелов, Христо Стоичков, Екатерина Дафовска и Ирина Никулчина. Специален гост на надпреварата бе Стефка Костадинова.

Гвоздеят на програмата бе Христо Стоичков, който разсмя зрителите с финиширането си по задни части. При биатлона, той недоволстваше от факта, че са му дали "дясна" пушка. Така оправда и пропускането на всички мишени.

Но като компенсация на края футболната легенда бе нацелуван от русите красавици, връчващи наградите.