Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Отново с равенство завърши контролата на Банско с Бдин

Отново с равенство завърши контролата на Банско с Бдин

17 Февруари 2012, 17:38
Admin
Admin
5k

Играната контролна среща между отборите на Банско и Бдин (Видин)завърши с равенство 1:1. Това е второто равенство на тима от Банско. Мачът се игра на терена с изкуствено покрите в Сандански.

Първият гол отбеляза в 9-та минута Мартин Керчев от Бдин. Но банскалии продължиха да играят по-уверено по-често се озоваваха пред противниковата врата. Това доведе до изравняване на резултата и в 30-ата минута Вайс Кьосов изравни.

Последваха смени и в двата отбора през второто полувреме. От Банско останаха на терена от първото полувреме само Давид Стоянов и Георги Ангелов.

Воин Войнов, старши треньор на отбора сподели, че е доволен от от всички футболисти. Това бе петата контролна среща от старта на зимната подготовка.