Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»В събота Банско играе първата си среща за сезона в Б група

13 Август 2012, 21:41
Admin
Admin
5k

Банско победи с резултат 1:0 в последната си контролна среща с четвъртодивизионния гръцки отбор Анагениси. Това бе последната контрола преди започването на шампионата.

Автор на единственото попадение в мача бе нападателят Сергей Георгиев, който отбеляза гола в 81 минута. Треньорът Йордан Самоковлийски бе дал почивка на основните си футболисти. Ето защо отборът замина в Гърция в камерен състав.

Марио Колчагов и Митко Слаев се включиха в играта през второто полувреме. В играта в 80 минута влезе и 58-годишният изпълнителен директор на Банско Красимир Горанов, който е юноша на ЦСКА, играл е още за отборите на Локо (Сф), Академик (Сф) и Сливен.

Първият мач за сезона в “Б“ група ще се играе от Банско и Сливен на стадион "Свети Петър" в събота от 18 часа.