Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Железничарите отнесоха Пирин (Разлог) с 0:3

Железничарите отнесоха Пирин (Разлог) с 0:3

28 Юни 2013, 11:13
Mariane
Mariane
2k

Отлично се представи вчера (27 юни) отборът на Локомотив (София) при контролата си с отбора на Пирин (Разлог), който се изигра на градския стадион. Локомотивци категорично бяха по-добри на терена и заслужено си тръгнаха с победата.

За да проследи на живо мача, специално от София пристигна президентът на Локомотив Николай Гигов. Той беше придружен от друг шеф на тима Иван Василев.

Първото полувреме на срещата приключи при нулево равенство и липсата на интересни положения и пред двете врати. Вяло започна и втората половина на мача. Нещата се промениха драстично в 67-ата минута, когато едно от новите попълнения в тима на железничарите Марко Ранджелович, засече центрирането на Тодор Христов и уцели вратата на разложчани.

Бранимир Костадинов изпусна шанса си да удвои резултата две минути по-късно, когато се изправи срещу вратаря на Пирин. Второто попадение стана факт в 81-ата минута след индивидуален пробив на Антонио Цанков. Крайното 0:3 оформи отново Цанков с точен шут от границата на наказателното поле.