19 Септември 2013, 10:28
Mariane
Mariane
2k

Славия разгроми втородивизионния Пирин (Разлог) с 4:0 в 1/16 финал за Купата на България. Момчетата на Асен Букарев не срещнаха никаква съпротива от страна на разложчани.

Резултатът откри Да Силва, който изпрати топката в мрежата на Пирин още в 24-ата минута. Малко преди края на първото полувреме Милен Василев беше точен за 2:0.

След почивката инициативата отново беше в ръцете на белите и резултатът не закъсня. В 50-ата минута на срещата след отсъден корнер за Славия и перфектно центриране на Да Силва, Курдов беше точен с глава и отбеляза третото попадение във вратата на разложчани.

Последното попадение беше дело на влезлия в 66-ата минута Александров. Срещата реванш ще се проведе след пет седмици на градския стадион в Разлог.