Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Домакините от ФК Банско отстъпиха пред ФК Монтана

Домакините от ФК Банско отстъпиха пред ФК Монтана

17 Юли 2013, 11:39
Mariane
Mariane
Новак
2k

Интересен футбол и много голови положения и пред двете врати предложиха отборите на ФК Банско и ФК Монтана, в изиграната вчера контрола в курортния град, в която Монтана надделя с минималното 2:1.

Отборите излязоха един срещу друг на стадион „Свети Петър“ в град Банско. Окрилени от равенството срещу столичния гранд ФК ЦСКА, банскалии играха спокойно и със самочувствие срещу опитните футболисти от Монтана.

Първия гол във вратата на отбора на Банско падна в 10-ата минута на мача. След опасен удар на Мирослав Антонов, който беше избит от вратаря, добавката на Венци Иванов „опъна“ мрежата на банскалии.

Изравнителното попадение за домакините падна в 51-ата минута след пряк свободен удар и рикошет в тялото на защитник на Монтана. Равенството беше нарушено отново само 5 минути по-късно от Мирослав Антонов, който се реваншира за пропуска от първото полувреме.