Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Контузия помрачи преставянето на Банско

Mariane
2k
Футболисти

Нелеп инцидент помрачи представянето на отбора на ФК Банско за новия футболен сезон.

Новия наставник на ФК Банско Александър Томаш използва мача с ФК Германея /Сепарева баня/ за да представи състава, на който ще разчита на предстоящото футболно първенство.

Футболната контрола завърши между двата тима завърши при равенство 2:2. Първия гол падна във вратата на ФК Германея след точен удар на Йордан Лечев.

Малко след това при единоборство Асен Васев си счупи ръката и беше откаран до местната болница, където му беше оказана медицинска помощ.

След 15 минутно прекъсване и съвещание на треньорските щабове беше решено срещата да се доиграе. Това даде възможност на играчите от Сапарева баня да изравнят и дори да поведат в резултата.

Крайното 2:2 беше оформено след точен удар на Милен Иванов от Банско в 88-ата минута.

Контролата с Германея беше и последната проверка на отбора от град Банско преди започването на футболния сезон в „Б“ група.