Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ВК Пирин (Разлог) загуби и от Нефтохимик 2010

ВК Пирин (Разлог) загуби и от Нефтохимик 2010

21 Ноември 2013, 10:37
Mariane
Mariane
2k
Волейбол

Волейболен клуб Пирин(Разлог) загуби от Нефтохимик 2010 (Бургас) при гостуването си в морския град. Това е втората загуба за пиринци в надпреварата за волейболната Суперлига на България. В края на миналата седмица те пред КВК Габрово.

Нефтохимик 2010 се наложи над гостите си от Разлог с убедителното 3:1 гейма. Най-оспорван беше първият гейм, който приключи 25:20 в полза на бургазлии, след отличната игра на Георги Петров. Натискът на домакините продължи и през втория гейм, който беше затворен с 26:16.

Волейбол

Волейболистите Пирин (Разлог) успяха да се мобилизират и благодарение на усилията на Розалин Пенчев и останалите нападатели отборът взе трети гейм с резултат 25:18.

Четвъртият гейм завърши с убедителното 25:15 в полза на Нефтохимик 2010 и бургазлии заслужено се поздравиха с победата.

Най-резултатен за отбора на Пирин (Разлог) беше нападателят Розалин Пенчев, който отбеляза 19 точки.

Тимът от Разлог е на десето място във временното класиране с актив от 5 точки след две победи и две загуби.