Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ФК Ботев постигна категорична победа срещу Пирин(Разлог)

ФК Ботев постигна категорична победа срещу Пирин(Разлог)

23 Март 2014, 09:35
Антония Р.
Антония Р.
1k

Отборът на Пирин(Разлог) беше победен при гостуването си на Ботев(Враца) с категоричното 3:0 в среща от 17-ия кръг на Б група.

Ключова за играта беше намесата на врачанина Илия Илиев, който се отчете с две асистенции, и на Тихомир Найденов, вкарал два гола.

Домакините от Враца показаха надмощие на терена още в първите минути от срещата.

Резултатът в полза на Ботев беше открит в 58-та минута от Симеон Иванов-Матераци. В 74-та минута Тихомир Найденов реализира второто попадение, а до класическото 3:0 се стигна в 91-та минута отново след точното попадение на Найденов.

В 85-та минута домакините останаха с човек по-малко на терена, след като Светослав Валериев получи червен картон.