Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско победи Ботев (Враца) с 3:0

ФК Банско победи Ботев (Враца) с 3:0

06 Май 2014, 13:56
Mariane
Mariane
2k
Гол

Банско победи Ботев (Враца) с категоричното 3:0 като домакин в среща от 23-ия кръг на Българското футболно първенство. И двата отбора започнаха срещата колебливо.

Гостите имаха възможност да открият резултата още в началото на първото полувреме, но ударът на Юлиян Ненов срещна гредата. Първата част завърши без запомнящи се положения и пред двете врати.

Гол

Гостите от Враца взеха инициативата в свои ръце и заиграха динамично пред второто полувреме. Усилията им не дадоха резултат и в 60-ата минута Любослав Войнов от тима на домакините откри резултата.

Врачани се опитаха да изравнят резултата, но в 80-ата минута Сергей Георгиев от ФК Банско отново не пропусна до отбележи гол във вратата на Ботев.

Класическият резултат беше оформен от Мартин Станкев в последната минута на срещата.