Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин (Разлог) откри сезона с победа

Пирин (Разлог) откри сезона с победа

03 Август 2014, 09:23
Антония Р.
Антония Р.
1k

Тимът на Пирин (Разлог) откри новия сезон с победа над Локомотив (Горна Оряховица). В първия мач от новия сезон за група Б гостите от Разлог победиха с 2:1.

Резултатът беше открит от пиринци в 32-та минута с гол на Евгени Тунтев след статично положение. Точно след час игра за Пирин се разписа и Владимир Каптиев.

Голът за домакините беше отбелязан от Анатолий Балъков, който е племенник на футболната ни легенда Красимир Балъков, в 64-та минута.

До края на мача домакините от Горна Оряховица не успяха да изравнят.

В следващия кръг Пирин (Разлог) ще приеме Пирин (Благоевград) за първото местно дерби. Мачът ще се играе на стадион Свети Петър заради продължаващия ремонт на стадиона в Разлог.