Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин (Разлог) изгуби срещу Верея (Стара Загора) след обрат

Mariane
Mariane
2k
ФК Пирин

Отборът на Пирин (Разлог) изгуби мача срещу Верея (Стара Загора) с 2:1. Разложчани водеха в резултата почти през цялото време, но в края на срещата домакините успяха да се мобилизират и да обърнат резултата.

Първото попадение в мача бе дело на Владислав Каптиев. Играчът на Пирин беше безпощадно точен в 6-ата минута на първото полувреме. Домакините се стегнаха и се втурнаха в атака.

ФК Пирин

Натискът на домакините продължи до 81-ата минута, когато Ангел Костов успя да изравни след центриране на Николай Костов. В последната минута от редовното време тимът на Верея получи право да изпълни дузпа, отсъдена заради нарушение срещу Живко Желев.

Зад топката застана Николай Костов, който не пропусна да отбележи. След срещите от петия кръг на родното футболно първенство отборът на Пирин (Разлог) заема девето място във временното класиране със 7 точки.