Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ФК Верея надигра Пирин (Разлог) при гостуване

ФК Верея надигра Пирин (Разлог) при гостуване

05 Април 2015, 10:39
Антония Р.
Антония Р.
Новак
1k

Футболният тим на Пирин (Разлог) загуби срещата с Верея, след точен гол на старозагорци във второто полувреме. Мачът от 20-ия кръг на Б група бе игран в Банско.

През първото полувреме двубоят бе равностоен, но рядко се създаваха голови положения. Едва след почивката, в 68-та минута, тимът от Стара Загора откри резултата с попадение на Георги Стефанов.

До последната минута футболистите от Разлог се опитваха да изравнят резултата, но защитата на Верея се оказа стабилна и разложани изгубиха срещата, на която бяха домакини с 0:1.

След победата Верея зае 12-то място във временното класиране с актив от 21 точки.