Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог не успя да надиграе Пирин Гоце Делчев

Mariane
Mariane
2k
Пирин Разлог мач

Отборът на Пирин Разлог не успя да надиграе съперниците си от Пирин Гоце Делчев. Двата отбора завършиха при резултат 2:2 в контролна среща, която изиграха на вчера.

Първото полувреме на срещата принадлежеше изцяло на разложчани. Те бяха по-активният тим и непрекъснато търсиха и създаваха голови положения пред вратата на съперниците от Гоце Делчев.

Първото попадение в срещата падна още в 9-ата минута след точен удар на Наков. Минути преди края на първата част Демирев успя да отбележи втория гол за разложчани със страхотен удар от 20 метра.

През второто полувреме играчите на Пирин Разлог изгубиха инициативата и резонно в 61-ата минута от срещата Кирев намали преднината на разложчани. Шест минути по-късно Тафров изравни и срещата завърши при този резултат.