Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско помете Пирин (Гоце Делчев)

19 Юли 2014, 15:17
Антония Р.
Антония Р.
1k

Футболният тим на Банско категорично се наложи над Пирин (Гоце Делчев), след като разби при контролна среща домакините от Гоце Делчев с 5:1.

Това беше първата загуба за домакините, докато гостите от Банско имат едно сериозно поражение от отбора на Черно море в предсезонните проверки.

Възпитаниците на Александър Томаш вкараха три гола в последните минути от първото полувреме. Резултатът беше открит в 41-та минута след точното попадение на Георги Ангелов. Малко след него се разписаха и съотборниците му Георги Фикийн и Богомил Христов.

През второто полувреме голове за гостите отбелязаха Калоян Стоянов и Мартин Станкев.

Единственото точно попадение за тима от Гоце Делчев беше реализирано в 81-та минута от Йордан Шкевов.

До края на подготвителния период двата тима ще се срещнат още веднъж – на 26 юли, когато Александър Томаш официално ще представи отбора за новия сезон.