Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско и Пирин Гоце Делчев завършиха с резултат 1:1

Банско и Пирин Гоце Делчев завършиха с резултат 1:1

11 Септември 2011, 11:11
Admin
Admin
5k

Играният вчера мач между отборите на Банско и Пирин Гоце Делчев от петия кръг на Западната Б група завърши с резултат 1:1. Срещата бе играна на стадион "Свети Петър" в Банско.

Веселин Здравков от отбора на гостите бе отстранен след втория жълт картон и гостите до края на мача играха с един човек по- малко.

Първият гол бе отбелязан от Валентин Валентинов от отбора на Банско. Гостите отбелязаха своя гол във второто полувреме след след пряк свободен удар. Голмайсторът бе Мартин Газиев.

Срещата започна с ударно първото полувреме за банскалии. Значително се понижи качеството на играта през второто полувреме. Направени бяха множество нарушения и съдията показа голям брой жълти картони.