12 October 2014, 09:35
Кристина Черникова
Новак
785

Отборът на Банско не можа да победи тима на Левски в приятелския мач, който се игра вчера на стадион Георги Аспарухов. В крайна сметка играта завърши 1:0 в полза на сините.

Левски стартира добре срещата. В 7-та минута се появи и първата възможност за момчетата на Георги Иванов, но топката мина над вратата. Това активизира тимът на Банско и той демонстрира добра атака, но вратата отново не беше уцелена.

Играта продължи да бъде напрегната, а единственият гол в приятелската среща бе отбелязан от Стефан Велев в 35-та минута.

През второто полувреме бяха извършени някои смени от двамата наставници, но резултатът си остана същият. Независимо от победата си обаче сините показаха много пропуски и това не остана незабелязано от футболните фенове.