Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ФК Левски (София) се наложи над Пирин (Разлог)

15 Ноември 2014, 16:38
Антония Р.
Антония Р.
1k

Тимът на Пирин (Разлог) падна с 2:0 при контролна среща с Левски (София). Попаденията за сините бяха отбелязани във второто полувреме от Антонио Аниете и Валери Домовчийски.

От самото начало на мача Левски показаха преимуществото си над гостуващия тим от Разлог. Но до края на първото полувреме точно попадение във врата на пиринци не беше реализирано.

Първият гол бе вкаран в 49-та минута от испанеца Аниете. Последва още едно точно попадение от Домовчийски, докато пиринци изпуснаха възможностите си за изравняване.

Софиянци контролираха играта до самия ѝ край, като реализираха и трето попадение, отменено заради засада.