Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог падна безславно от отбора на Септември Симитли

Mariane
Новак
2k
ГОЛ

Пирин Разлог падна безславно от отбора на Септември Симитли с 0:2. Двата отбора изиграха контрола вчера следобед в Симитли. Футболната среща протече при тежки метеорологични условия – студ, подсилен от силен вятър.

Отборът на Симитли, воден от Спас Стоименов, доминираше през по-голямата част от мача. Разложани успяха да организират няколко по-опасни атаки през първото полувреме, но гол във вратата на Септември така и не падна.

Симитлийци отбелязаха гол в последната минута от редовното време и двата отбора се оттеглиха в почивка при резултат 1:0 за Септември.

През второто полувреме ситуацията на терена се запази. Отборите си размениха няколко опасни ситуации пред двете врати, като в 64-ата минута домакините уцелиха греда. Крайният резултат беше оформен от Бачев в 70-ата минута.