Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог победи Септември Симитли в контрола

Пирин Разлог победи Септември Симитли в контрола

14 Февруари 2014, 11:13
Mariane
Mariane
2k
Гооол

ФК Пирин Разлог победи съперниците си от Септември Симитли със символичното 1:0 при контрола между двата тима.

Мачът срещу ФК Септември беше втора поредна контрола за отбора на разложчани за последните 24-часа. Ден по-рано футболистите на Пирин се изплавиха срещу отбора на Вихрен Сандански и го победиха убедително с 3:1.

Гооол

Попадението във вратата на тима от Симитли стана дело на Цветан Версанов, който засече точен пас и беше безпощаден в 26-ата минута от срещата.

Първият удар на Цветанов срещна страничната греда, но при добавката играчът не сгреши и топката попадна във вратата на Септември.

Играчите на Септември Симитли успяха да отбележат цели две попадения във врата на разложчани, но и двете попадения бяха отменени от главния съдия заради засади. Имаше силни съмнения за съдийска грешка при отмяната на второто попадение, което стана дело на Дани Дюлгеров.

Треньорът на Пирин Разлог Йордан Мицин даде почивка на титулярите Борис Кондев, Йордан Юруков и Николай Димитров.