Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско победи Септември при гостуването в Симитли

Банско победи Септември при гостуването в Симитли

11 Юли 2014, 13:41
Mariane
Mariane
2k
Гол

Тимът на Банско победи Септември (Симитли) като гост с убедителното 3:1. Контролната среща между двата тима се изигра като част от подготовката им за предстоящото футболно първенство.

Въпреки победата, Константин Мирчев от треньорския щаб на Банско сподели, че не е доволен от представянето на отбора. Според Мирчев сред играчите в тима се е наблюдавала умора.

И трите попадения за козлите паднаха през първото полувреме на контролната среща. През втората половина на мача темпото на игра рязко спадна, което беше отдадено на лошото време.

Очаква се през следващите дни нападението на ФК Банско да се подсили с нападател, който е играл в А група.