Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Победа за ФК Банско след мача със Септември (Симитли)

Победа за ФК Банско след мача със Септември (Симитли)

30 Август 2015, 15:02
Антония Р.
Антония Р.
Новак
1k
Футбол

Футболният отбор на Банско спечели двубоя със Септември (Симитли). Бансканлии стигнаха да успеха в последната минута, като след гол резултатът се обърна на 2:3.

Срещата започна с точно попадение за Септември в 14-минута. 10 минути по-късно Атанас Чипилов изравни за Банско и до края на първото полувреме никой от отборите не се разписа с нов гол.

Още в първите минути на второто полувреме обаче Руслан Иванов обърна резултата с 1:2. Няколко минути по-късно Методи Костов изравни и даде надежда на Септември за победа.

Последните минути от мача обаче късметът бе на страната на Банско, които отбелязаха трети гол във вратата на Септември и си тръгнаха от Симитли с победа.