Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Банско стигна до равен с румънския Волунтари

14 Февруари 2015, 10:08
Антония Р.
Антония Р.
1k

При четвъртата си контрола от зимната подготовка в турския курорт Алания тимът на Банско завърши с 0:0 срещу румънския отбор Волунтари, предава ГонгБг.

Двата отбора направиха силен мач, но до гол не се стигна. Добри положения за Банско имаше и в двете полувремена, като първото срещна греда, а в началото на второто полувреме противниците взеха топката от Руслан Иванов.

Мачът с румънците пропуснаха Александър Стоянов, Цветан Павлов, Георги Кременлиев и Георги Фикийн заради контузии.

До момента възпитаниците на Александър Томаш нямат нито една загуба, а подготовката им в Алания ще продължи до 17 февруари. На 16 февруари е последната им контрола срещу украинския тим Карпати Лвов.