Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»ФК Пирин (Разлог) паднаха с 5:0 от Благоевград

ФК Пирин (Разлог) паднаха с 5:0 от Благоевград

08 Март 2015, 10:43
Антония Р.
Антония Р.
1k

Пирин (Благоевград) категорично се наложи на футболният тим от Разлог като ги разгроми с 5:0 в среща от 17-ия кръг на първенството от Б група, предава ГонгБг.

Мачът започна с 15 минути закъснение заради съдиите от София, които пристигнаха по-късно.

Резултатът в полза на благоевгрдачани бе открит още в 10-та минута с гол на Благой Наков. Точни във вратата на Разлог бяха Тони Тасев и Юлиян Попев, които се разписаха в 14-та и 51-та минута.

От отличното си положение пред вратата на противника се възползва и Антонио Хаджииванов в 69-та минута. Крайното 5:0 оформи Александър Башлиев с гол в 81-та минута.

С победата си Пирин (Благоевград) остава на трето място във временното класиране, а Разлог остава на шесто място.