Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»ФК Пирин (Благоевград) падна от Банско при контрола

15 Ноември 2014, 14:45
Антония Р.
Антония Р.
1k

Тимът на Банско успя да се наложи над Пирин с 2:3 при гостуване на благоевградчани. Контролната среща се изигра пред 100 човека на стадион Христо Ботев.

Още през първото полувреме двата отбора отбелязаха първите 3 гола. Банскалии се възползваха от грешка в халфовата линия в 11-та минута и реализираха първото си положение.

Две минути по-късно Златинов върна попадение с прекрасно изпълнение от пряк свободен удар. В 24-та минута тимът на Банско отново поведе с гол на Сандев.

Третият гол за Банско се отбеляза в 72-та минута, като точен за тима бе Иванов. Последният гол за благоевградчани бе вкаран от пряк свободен удар, фиксирайки крайното 2:3.