Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин Разлог отстъпи на Черноморец

23 Март 2015, 09:40
Mariane
Mariane
2k

Тимът на Пирин Разлог отстъпи с 2:1 при гостуването си на Черноморец Бургас в среща от 19-ия кръг на Б футболна група. Мачът се изигра пред 150 зрители, дошли да подкрепят домакините на стадион Лазур.

И двата отбора започнаха нахъсано срещата. Домакините имаха повече късмет и в 30-ата минути Борислав Борисов успя да открие резултата след като се оказа непокрит в лявата част на наказателното поле на Пирин.

Деян Христов успя да удвои преднината на домакините в 40-ата минута след точен пас на Стаматов. Домакините имаха и претенции за дузпа след игра с ръка в 60-ата минута на срещата, но главния съдя не присъди.

Почетното попадение за разложани падна след точен удар на Кондев в 78-ата минута от срещата.