Bansko.net»Новини от региона»Новини от Разлог»Пирин (Разлог) падна от Дунав (Русе)

03 Ноември 2015, 09:16
Антония Р.
Антония Р.
1k

С резултат 2:0 Пирин (Разлог) загуби мача с Дунав (Русе) при гостуване от 13-ти кръг на група Б. Мачът се игра на Градския стадион в крайдунавския град.

Още в първите минути от срещата домакините от Русе бяха по-активния отбор на терена. В 14-та минута Деян Лозев заплаши сериозно вратата на Разлог, но удари напречната греда.

Последваха няколко контраатаки, но безрезултатно. В 35-та минута Петър Патев откри резултата в полза на Дунав с точно попадение във вратата на пиринци.

През второто полувреме тимът от Русе отново успя да се наложи над разложани, а в 76-та минута Юлиан Ненов оформи крайното 2:0, с което Дунав излезе победител от срещата.