Bansko.net»Новини от региона»Новини от Банско»Банско не успя да надвие над Септември (Сф)

20 Ноември 2016, 09:14
Кристина Черникова
Новак
785

При равен резултат завърши срещата между тимовете на Септември и Банско, която се състоя вчера в столицата. В края на мача от тринадесетия кръг на Втората професионална лига на лице беше равенството от 1:1.

Играта определено започна обещаващо за столичани. Само след четвъртата минута те вече имаха преднина заради Георги Купенов, който направи резултатът 1:0 в полза на съотборниците си, пише ГонгБг.

До края на първото полувреме гостите от зимния курорт така и не успяха да изравнят, но след почивката впрегнаха всички сили и също вкараха гол. Така в 53 минута Николай Хаджиниколов доведе резултата до 1:1.

В класирането до момента банскалии остават на тринадесето място с дванадесет точки, а Септември заема втора позиция със своите двадесет и пет.